Anadolu Boyama Sistemleri olarak önceliğimiz; iş ortağımızı iyi dinlemek ve ihtiyacını anlayıp iyi analiz edebilmek. Burada karşımıza iki seçenek çıkıyor. İlki mevcutta yer alan sistem için revize yapmamız mı isteniyor yoksa sıfırdan yeni bir projelendirme mi? Böylece iş ortağımızın ihtiyacına en uygun çözümleri üretme aşamasına geçiyoruz.

Sistemi tasarlarken nereye boya uygulanacağı, uygulanacak boya veya boyaların özellikleri gibi birçok soruya yanıt arayarak ilerliyoruz. Bu gibi sorular sistemin 1K, 2K, 3K, Airspray, Airless, Airmix, Electrostatic gibi birçok seçeneği belirlememize olanak tanıyor. Kapasite dikkate alındığında manuel, yarı otomatik veya tam otomatik gibi seçenekler devreye giriyor.

Anadolu Boyama Sistemleri geçmişten günümüze kadarki bilgi birikimi ve tecrübelerine dayanarak Boyama, Kaplama ve Akışkan Teknolojilerinde kendini kanıtladığı uzmanlık alanlarında Projelendirme, Tasarım, Montaj ve Devreye Alma gibi Hesaplamaları ve İmalatı dahi kendi bünyesinde gerçekleştirebilen nadir firmalardandır.

Hizmetlerimiz

Projelendirme

Boya Mutfağı Tasarımı ve Projelendirme

Ekipman Eğitimi

Uygulamalı Boyama ve Ekipman Eğitimi

İyileştirme & Geliştirme

Mevcut Sistemleri İyileştirme & Geliştirme

Çözüm Üretme

İhtiyaçlar Doğrultusunda Çözüm Üretme

Ürün Kurulum

Demo Uygulamaları ve Ürün Kurulum

Mükemmel Destek

Satış Öncesi ve Sonrası Destek

Servis Hizmeti

Ekipman Servis Hizmeti (Bakım,Onarım ve Revizyon)

Danışmanlık

Tüm Süreçler İçin Danışman Hizmetleri

Bizimle İletişim Kurun

Bakım, Onarım veya Revizyon talepleriniz için bizimle hemen iletişim kurun!