ABS iş geliştirme ve uygulama merkezi, her seviyedeki boyahane çalışanlarına yönelik temelden ileri seviyeye kadar eğitim programları sunar. Geliştirdiğimiz uygulamalı boyama ve ekipman eğitimi programlarıyla sizin ve çalışanlarınızın kabiliyetlerini ve bilgisini bir adım ileriye taşıyoruz. Amacımız sizlere uzun vadede başarınızı etkileyecek ve ana ihtiyaçlarınızı tanımlamanıza ve geliştirmenize yardım etmektir.

Günümüzün rekabetçi dünyasında en yüksek standartlarda çalışmaya gerek duyulduğu düşünüldüğünde, uzun dönemli verimlilik ve kârlılık dikkate alınmalıdır. Mevcutta yer alan veya ihtiyacınıza yönelik belirlenen eğitim programlarında becerilerinizin artmasına ve bilgilerinizin tazelenmesine katkı sağlıyoruz.

Eğitim seçeneklerimiz iş geliştirme, daha iyi iş akışı, iyileştirilmiş verimlilik, iş güvenliği, ekipmanların temizliği ve bakımı, ekipmanları doğru uygulama, uzun vadede kârlılık, akışkan teknolojileri, boya özelliklerini okuyabilme ve analiz etme, pompa teknolojileri, manuel / otomatik tabanca teknolojileri, ihtiyaca göre eğitim programı belirleme gibi birçok farklı program ile sizlerin ihtiyacına uygun planlama yapıyoruz.

Hizmetlerimiz

Projelendirme

Boya Mutfağı Tasarımı ve Projelendirme

Ekipman Eğitimi

Uygulamalı Boyama ve Ekipman Eğitimi

İyileştirme & Geliştirme

Mevcut Sistemleri İyileştirme & Geliştirme

Çözüm Üretme

İhtiyaçlar Doğrultusunda Çözüm Üretme

Ürün Kurulum

Demo Uygulamaları ve Ürün Kurulum

Mükemmel Destek

Satış Öncesi ve Sonrası Destek

Servis Hizmeti

Ekipman Servis Hizmeti (Bakım,Onarım ve Revizyon)

Danışmanlık

Tüm Süreçler İçin Danışman Hizmetleri

Bizimle İletişim Kurun

Bakım, Onarım veya Revizyon talepleriniz için bizimle hemen iletişim kurun!